Połączył pannę młodą z suknią ślubną

Asystent administracyjny w Transportation Security Administration połaczył suknię ślubną pozostawioną na punkcie kontrolnym TSA z panną młodą, która miała wyjść za mąż następnego dnia.

TSA poinformowało, że torba na kółkach zawierająca suknię panny młodej i suknię matki panny młodej została pozostawiona przez matkę w punkcie kontroli bezpieczeństwa na międzynarodowym lotnisku Newark Liberty, gdy podróżowała z New Jersey na wesele w Columbus w Ohio. Brat panny młodej, Christopher Cepeda, przesłał wiadomość za pomocą formularza online do biura TSA Lost and Found na lotnisku. Serce brata panny młodej zamarło, gdy zobaczył, że szacowany czas na odpowiedź wynosi około pięciu dni. „Jak tylko złożyłem prośbę, straciliśmy nadzieję, że uda nam się zdążyć odzyskać bagaż do ślubu” – powiedział Cepeda.

Loletta Nathan-Gordon, asystentka administracyjna TSA na lotnisku w Newark, zobaczyła formularz w dniu jego złożenia i postanowiła podjąć szybkie działania. „Postawiłam się na miejscu panny młodej. Mogłem sobie tylko wyobrazić, jak stresujące byłoby dla mnie, gdyby moja mama zostawiła sukienkę. Przestraszyłbym się” – powiedział Nathan-Gordon.

Nathan-Gordon zlokalizowała torbę w TSA Lost and Found i uzgodniła z Cepedą, że zostanie wysłana w nocy z dostawą wczesnym rankiem.

Sukienki dotarły do ​​hotelu w sobotę (22.08) o 8:55, więc panna młoda miała dużo czasu na przygotowanie. „Dosłownie uratowała ślub mojej siostry” – powiedziała Cepeda. „Gdyby nie ona, wszystko byłoby katastrofą”.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Transportation Security Administration

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x