Czy jesteś gotowy, aby poczuć się stary? Pixar Classic Toy Story kończy w tym roku 25 lat. Toy Story był pierwszym pełnometrażowym filmem animowanym komputerowo; całkiem przełomowe w 1995 roku, ale obecnie nawet Studio Ghibli tworzy filmy CGI. Aby uczcić 25. rocznicę ukochanego klasyka, Pixar połączył siły z firmą kolejową JR (Japan Railways), aby stworzyć specjalny pociąg pociskowy* o tematyce Pixar.

Japan Railways już wcześniej współpracowało z Disney for the Go! Waku Waku Trip z Mickey w zeszłym roku, ale w 2020 roku zmienili “podróż” na “przygodę”. Shinkansen będzie jednak dostępny tylko dla fanów Pixar w południowej Japonii, ponieważ pociąg będzie kursował między stacjami Hakata-Kumamoto-Kagoshima, z których wszystkie znajdują się na Kiusiu, najbardziej wysuniętej na południe wyspie Japonii.

*Shinkansen ogólnojapońska sieć linii kolejowych, stworzona specjalnie dla superszybkich pociągów, osiągających prędkość maksymalną do 320 km/h.

The Go! Waku Waku Adventure with Pixar Bullet Train

Na zewnątrz pociągu znajduje się kultowa lampa Pixar, a także kilka ulubionych postaci z Toy Story, takich jak Buzz, Woody i Jessie. Żywe kolory z boku pociągu to nie tylko przypadkowe wzory; reprezentują różne prefektury Kiusiu, a po złożeniu tworzą miniaturową mapę wyspy. Widząc, że Kyushu jest pięknym, tętniącym życiem miejscem do odwiedzenia, w połączeniu z jasnymi kolorami pociągu, możesz cieszyć się nim jeszcze bardziej.

Wnętrze pociągu jest również dość żywe, siedzenia w jaskrawych kolorach, z ozdobionymi wzorami Kyushu. Podczas gdy na zewnątrz były głównie postacie z Toy Story, na pokrowcach siedzeń znajdują się inni bohaterowie Pixara, takie jak Wall-E, Nemo i Dory.

Każdy gość, któremu uda się przejechać pociągiem w jego dziewiczym rejsie, otrzyma specjalny pamiątkowy certyfikat i oryginalną flagę. Dziewiczy rejs odbędzie się 12 września o godzinie 12:19 ze stacji Hakata w prefekturze Fukuoka.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: Kyushu Railway Company ©Disney/Pixar

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x