Ukochana łodyga kukurydzy wyrastająca z chodnika uratowana

Łodyga kukurydzy, która stała się lokalnym punktem orientacyjnym i sensacją, kiedy wyrosła w szczelinie chodnika w mieście w Południowej Dakocie, została uratowana przez lokalną rodzinę po jej wyrwaniu.

Kukurydza „57th Street Corn”, nazwana tak ze względu na położenie w pęknięciu chodnika przy 57th Street w Sioux Falls, stała się lokalną sensacją i gwiazdą w Internecie, gdy mieszkańcy zdali sobie sprawę, że jest to łodyga kukurydzy rosnąca w niezwykłym środowisku miejskim.

Mieszkańcy obawiali się, że życie kukurydzy dobiegło końca w środę (19.08), kiedy znaleziono ją wyrwaną z korzeniami na środku chodnika. Miejscowi stworzyli kapliczkę dla wyrwanej rośliny, wraz ze znakiem „RIP corn” umieszczony obok łodygi. Kukurydza zyskała jednak nowe życie, gdy Chad Theisen i jego dzieci przesadzili ją do wiadra, które kupili w lokalnym sklepie z narzędziami.

„Lokalna ekipa kochająca kukurydzę została szybko wysłana na miejsce zbrodni i rozpoczęły się próby uratowania pacjenta” – powiedział Theisen w poście na Facebooku. Theisen powiedział, że skonsultował się z ekspertami ds. Uprawy i dba o to, aby kukurydza zakorzeniła się w swoim nowym domu. Powiedział, że ma nadzieję, że ostatecznie przesadzi kukurydzę – którą jego rodzina nazwała „Kornelią” – w bezpieczniejszym miejscu, takim jak park miejski lub budynek rządowy.

 

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Screen KELOLAND News/YouTube

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x