Ratuje dom przed pożarem piwami

Kalifornijczyk, który próbował bronić swojego domu przed pożarem, powiedział, że po odcięciu wody, skorzystał z niezwykłego źródła pomocy: kilku skrzynek piwa Bud Light.

Chad Little powiedział, że zdecydował się pozostać w domu, kiedy jego rodzina ewakuowała się z domu w Vacaville w zeszłym tygodniu, gdy pożar zbliżał się do ich sąsiedztwa. Little powiedział, że miał węże ustawione wokół domu, aby zapewnić stałe źródło wody, aby utrzymać płomienie z dala od domu, ale zaczął się martwić, gdy woda została odcięta. Właściciel domu, którego dom spłonął pięć lat temu w pożarze wywołanym przez wentylator na strychu, powiedział, że chwycił jedną ze swoich 30 paczek Bud Lite. „To była jedyna rzecz, której miałem dużo i była mokra” – powiedział w rozmowie z The Vacaville Reporter . „Na szczęście miałem kilka skrzynek Bud Light”.

Little oderwał kawałek blachy ze ściany swojego warsztatu i odsłoniętym gwoździem zrobił dziury w puszkach. „Kiedy zerwałem blachę, miałem gwoździa, więc robiłem nim dziury w puszkach, rzucałem i tak w kółko ” – powiedział Little KCRA-TV . „Wszyscy moi kumple dokuczają mi, że pije piwo z wodą, a ja mówię:„Hej, uratowałem mój warsztat”.

W końcu do sąsiedztwa przybyli strażacy i pomogli powstrzymać płomienie z dala od jego domu. Little powiedział, że jego wiata spaliła się doszczętnie, ale jego dom był nietknięty przez płomienie.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Screen KCRA News

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x