Spotkał się z rodziną po 20 latach

Bezdomny mężczyzna spotkał się ze swoją rodziną po 20 latach, po tym jak miła kobieta usłyszała jego łamiącą serce prośbę.

Randi Emmans-Bailyn spacerowała z psem w niewielkiej odległości od domu, kiedy spotkała bezdomnego. Mężczyzna, Franklin, mamrotał do siebie, kiedy go zauważyła – a to, co usłyszała, rozdzierało serce, donosi Daily Star .

Był zdezorientowany, dlaczego ludzie, którzy go mijają, kpią z niego i patrzą na niego z góry. Mówiąc głośno:„Dlaczego ludzie po prostu stoją i patrzą na mnie lub się ze mnie śmieją „Jestem niezwykle wykształconym człowiekiem. Przywitaj się ze mną. Nie ignoruj ​​mnie i patrz na mnie”.

Zasmucona jego słowami, skontaktowała się ze swoim chłopakiem, Johnem Suazo, aby dowiedzieć się, jak mogą pomóc – i to, co zrobili, zmieniło jego życie na zawsze. Odkąd Randi założyła w 2014 roku organizację charytatywną Project Backpack, która pomaga bezdomnym w LA, wiedzieli, co robić.

Para dostarczyła mu jeden z plecaków, które oferują bezdomnym w mieście, pełen jedzenia, wody, skarpet i innych niezbędnych rzeczy. Podczas rozmowy z Franklinem, Randi i John dowiedzieli się więcej o jego życiu – w ten sposób odkryli, że nie widział swojej rodziny od 20 lat.

Gdy to usłyszeli, natychmiast zabrali się do pracy, dzwoniąc, próbując zorganizować ich spotkanie. W końcu para skontaktowała się z wujem Franklina, który później poleciał do Los Angeles, aby zabrać go do domu.

Udostępniając historię na Instagramie, Randi powiedziała: „Franklin był bezdomnym, którego poznaliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni.” „Jest taki mądry i miły, a jedyne, czego chciał, to ponowne spotkać się z rodziną.” „John i ja przeszukaliśmy internet, a Johnowi udało się znaleźć numer telefonu członka rodziny”. Kontynuowała: „On i jego rodzina nie rozmawiali ze sobą od ponad 20 lat. Jak tylko powiedzieliśmy im, że go znaleźliśmy, powiedzieli, że czym prędzej wsiądą do samolotu, ponieważ oni również go szukali przez ostatnie 20 lat. „Zebraliśmy pieniądze i zabraliśmy go do hotelu, kupiliśmy świeże ubrania i buty, jedzenie i inne niezbędne rzeczy”.

Po tym, jak para starała się zjednoczyć rodzinę, Randi wezwała innych, aby nie sprawiali, że bezdomni czują się niewidzialni.

Dodała: „Proszę, kiedy zobaczysz kogoś na ulicy, nie odwracaj wzroku, jeśli się przywitają.”

Randi

Johnem Suazo

Po 20 latach spotkał się z rodziną

z wujkiem

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Randi Emmans-Bailyn / Instagram

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x