Po raz drugi wygrywają miliony

Mężczyzna z Nowej Szkocji wygrał 17,4 miliona dolarów na loterii zaledwie siedem lat po wygraniu 2,4 miliona dolarów w tej samej grze.

Raymond Lillington z Dingwall powiedział urzędnikom Atlantic Lottery, że przyjaciele i członkowie rodziny naśmiewali się z niego, że kontynuował grę na loterii po wygraniu kumulacji w Lotto 6.49 w wysokości 2,4 miliona dolarów w 2013 roku. Lillington powiedział: „Wciąż grałem i ludzie mówili:„ Już nigdy nie wygrasz ”, a ja powiedziałem:„ Oczywiście, że tak, ale to był żart! Nigdy nie wyobrażałem sobie, że to naprawdę może się wydarzyć”. Lillington i jego żona Gayle powiedzieli, że oboje byli zszokowani wygraną 17,4 miliona dolarów z losowania 6.49 Lotto 15 sierpnia.

„Dwukrotna wygrana sprawia, że ​​trudno w to uwierzyć” – powiedział Lillington. „Jakie są szanse? Nigdy bym się tego nie spodziewał, a jest to tak dużo pieniędzy, że trudno jest przyswoić tą informacje”.

Para powiedziała, że ​​ich pierwszą wygraną wydali na nowy dom, nowy samochód, podróże a resztę zostawili na wygodną emeryturę. Powiedzieli, że ostatnia nagroda pozwoli im hojnie podzielić się z dziećmi i wnukami.

„Nasze dzieci są jeszcze bardziej zaszkoczone niż my. Po prostu nie mogą w to uwierzyć” – powiedział Lillington. „Mój najstarszy wysłał mi dziś milion SMS-ów – nie może jeść, nie może spać, dzieci po prostu nie mogą uwierzyć, że to jest prawdziwe”.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: @atlanticlottery Instagram

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x