Mężczyzna wyprowadzający psa stracił przytomność przez spadającego kota

Mężczyzna od niechcenia spacerujący ze swoim psem w Chinach został uchwycony na wideo, gdy spadający kot powala go na ziemie.

Na 45-sekundowym nagraniu z telewizji przemysłowej, które od wczesnego poniedziałkowego popołudnia (13.08) obejrzało ponad 160 000 osób na YouTube, widać mężczyznę imieniem Gao idącego na spacer ze swoim golden retriever do Harbin.

Nie wiadomo skąd, czarno-biały kot spada z nieba i uderza go w głowę, powodując, że traci przytomność na chodniku. Według doniesień kot należał do starszego sąsiada i spadł z balkonu.

Można zobaczyć kilku przechodniów przechodzących obok leżącego na brzuchu ciała Gao, zanim jego pies zbliży się, aby zobaczyć, co poszło nie tak. Pies następnie zauważa domniemanego napastnika czającego się przy budynku i rzuca się na niego, szczekając. Następnie widać psa i kota, którzy intensywnie patrzą groźnie na siebie, a następnie kamera wraca do ofiary.

Według brytyjskiego Sun, powalenie wywołane przez kota spowodowało, że mężczyzna spędził 23 dni w szpitalu. Nadal nosi stabilizator szyi i przechodzi fizjoterapię. Gao domaga się odszkodowania od swojego sąsiada.

Źródło: torontosun.com | Zdjęcia: SCREENGRAB / YouTube

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x