Klocek z nosa wypada po dwóch latach

Spójrzmy prawdzie w oczy, dzieciaki wkładają wiele rzeczy do nosa. Większość rzeczy, na przykład ich palce, mogą łatwo wyjść. Inne, takie jak klocki Lego, mogą utknąć. Chłopiec z Nowej Zelandii nauczył się tego na własnej skórze.

Według New Zealand Herald, 7-letni Sameer Anwar z Dunedin w Nowej Zelandii wsadził sobie do nosa mały klocek Lego. O swoim “wyczynie” powiedział swoim rodzicom. „Pewnego dnia powiedział nam, że wsunął mały klocek Lego do nosa, potem staraliśmy się go wydobyć, ale nic nie wyszło” – powiedział ojciec Sameera, Mudassir Anwar.

W wywiadzie dla programu telewizyjnego Seven Sharp, Anwar powiedział, że celowo włożył klocek Lego do nosa, nie wiedząc, jak długo faktycznie tam pozostanie. „Byłem przerażony i zaskoczony” – powiedział chłopiec. Rodzice Anwara zabrali go do lekarza, aby sprawdzić, czy można usunąć czarny kawałek plastiku. Lekarz nie był w stanie znaleźć klocka Lego, sądząc, że mógł już przejść przez przewód pokarmowy chłopca. Nie mogąc znaleźć małego kawałka zabawki, Anwar kontynuował normalne życie aż do tego miesiąca, kiedy nagle poczuł ból w nosie. Chłopiec pomyślał, że ból pochodzi od wąchania babeczki, wierząc, że wdychał okruchy.

Po wydmuchaniu nosa zobaczył fragment Lego, o którym zapomniał, wyszedł dwa lata po tym, jak utknął.

„To był szok, wiesz? I było na nim trochę grzyba” – powiedział chłopiec Seven Sharp.

Dunedin boy finds missing Lego piece in his nose after nearly two years

Dunedin boy, Sameer finds a missing Lego piece in his nose after nearly two years.

Publiée par Seven Sharp sur Lundi 17 août 2020

Źródło: torontosun.com | Zdjęcia: SCREENSHOT / Seven Sharp

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x