15 tysięcy funtów aby wyglądać jak Penelope Cruz

Kobieta, która wydała oszałamiające 15 000 funtów (~73259 PLN) na chirurgię plastyczną, ujawniła, że ​​zrobiła to, by wyglądać jak amerykańska aktorka Penelope Cruz.

27-letnia modelka z Instagrama, Wanessa Moura na przestrzeni lat czterokrotnie podchodziła operacje plastyczne, by poprawić kształt nosa i mówi, że „nie spocznie”, dopóki nie będzie miała takiego samego nosa co gwiazda Penelope Cruz.

Urodzona w Brazylii Wanessa przyznaje, że nawet nie rozpoznaje na starych zdjęciach siebie – mówi, że woli, jak wygląda teraz, w porównaniu do jej wyglądu osiem lat temu, zanim zaczęła wykonywać operacje.

Wanessa twierdzi:  „Powiedziano mi, że wyglądam jak Penelopa i jestem z tego bardzo dumna. Jej nos jest doskonały, więc nie spocznę, dopóki nie będę mieć takiego samego nosa co ona. W tej ostatniej operacji chciałam skorygować niedoskonałości, po operacji jest trudna, ale warto”.

Ostatnia operacja Wanessy to czwarty zabieg na jej nosie. Dodała: „Nawet nie rozpoznaję siebie na tych starych zdjęciach. Wolę swoją urodę dziś niż 8 lat temu”.

Chirurgia plastyczna ma wysoką cenę. Nos Wanessy nie jest dla niej tani, jak wyjaśniła: „Nadal jestem bardzo próżna, jeśli chodzi o mój nos, wydałam już 6000 funtów na niego.”

Przez lata Wanessa była zaangażowana w liczne kampanie modowe i sesje zdjęciowe w kilku krajach na całym świecie, ostatnio na okładce Harper’s Bazaar w Wietnamie.

Modelka, która ma ponad 465 tys. Obserwujących na Instagramie przyznała: „Jeśli nie jestem zadowolony z jakiejkolwiek części mojego ciała, chcę żeby była lepsza i będzie lepszy.”

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: CO Press Office

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x