Aresztowany za ochlapywanie kobiety moczem

Jakiś czas po 23:00 w nocy 29 lipca 30-letnia kobieta wracała do swojego domu w dzielnicy Bunka na tokijskim osiedlu Sumida, kiedy mężczyzna na rowerze szybko podjechał do niej od tyłu. Jest to podobne do scenariusza, w którym gimnazjalistka została obmacywana przez autora mangi w innym miejscu w Tokio w czerwcu.

Na szczęście kobieta nie została obmacywana, uderzona ani w inny sposób bezpośrednio dotknięta przez mężczyznę. Jednak gdy przejeżdżał obok niej, wyjął plastikową butelkę i spryskał ją po lewym ramieniu jakimś żółtym płynem .

Jak można się spodziewać, dziwni mężczyźni, którzy jeżdżą w środku nocy oblewając kobiety, nie próbują okazywać im gościnności, dostarczać im orzeźwiającą lemoniadę, a żółtym płynem był rzeczywiście mocz . Kobieta zgłosiła incydent policji, a po zbadaniu nagrania z kamery śledczym udało się zidentyfikować rowerzystę jako Masakazu Tajimę , 23-letniego mieszkańca Sumida Ward.

Zapytany o incydent, Tajima ujawnił, że mocz należał do niego i że nasikał do butelki specjalnie po to, by użyć go w ten sposób. „Spryskałem ją moczem” – przyznał, dodając „Jej zaskoczona reakcja była omoshirokatta ”, używając japońskiego słowa, które może oznaczać interesujące lub zabawne. Bez względu na to, co motywowało Tajima, policja oczywiście neguje takie zachowanie, został aresztowany, a obecnie prowadzone jest śledztwo pod kątem jego możliwego udziału w dwóch innych podobnych wydarzeń w tej samej część Tokio w kwietniu.

Źródło: Nitele News 24 via Livedoor News via Otakomu , trasa koncertowa Nanjo Yoshino 2018 , TBS News | Zdjęcia: Pakutaso

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x