Ryokan w Hot Spring Town pozwala gościom doświadczyć posiadania kota, aby mogli dowiedzieć się, czy chcą mieć własnego zwierzaka na stałe .

Tradycyjny japoński wystrój wnętrz to elegancka prostota, więc podczas pobytu w ryokanie (japońskiej gospodzie) należy spodziewać się dość podstawowych mebli. Jest jednak jeden ryokan, który oferuje to, co niektórzy uważają za najbardziej luksusowe: kota .

Położona w mieście Yugawara w prefekturze Kanagawa z gorącymi źródłami, My Cat Yugawara jest w rzeczywistości atrakcyjnym miejscem dla osób, które nie mają własnego kota. Dzieje się tak dzięki pakietom „Trial”, które pozwalają wypróbować doświadczenie mieszkania z kotem, aby lepiej ocenić, czy chcesz na stałe zaprzyjaźnić się z kotem w swoim domu.

Goście korzystający z pakietu próbnego będą dzielić pokój z kotem, który przyjedzie o 5:30 wieczorem i zostanie do 9 następnego dnia. W tym czasie jesteś proszony, aby nie zostawiać kota bez opieki.

Ale nie myśl, że kot jest w pracy, aby cię zabawić. Zamiast tego będziesz odpowiedzialny za opiekę nad zwierzęciem, w tym za zarządzanie jego kuwetą.

Osoby, które po raz pierwszy korzystają z pakietu próbnego, są zobowiązani do odbycia przynajmniej jednej sesji w pobliskiej kocie kawiarni My Cat Yugawara, aby klienci mógł czuć się komfortowo w pobliżu zwierząt i odwrotnie.

Z sześciu pokoi zajazdu cztery są dostępne dla pakietów próbnych.

Jak sugeruje nazwa, plan próbny jest skierowany do ludzi, którzy myślą , że chcieliby mieć kota jako zwierzaka, ale nie są do końca pewni. W końcu nawet jeśli lubisz spędzać 30 lub 60 minut na zabawie z kotem w kawiarni, posiadanie go jako zwierzaka to kompleksowa zmiana stylu życia i duża, czasem nieprzyjemna odpowiedzialność. Kot może nie pozwalać Ci spać w nocy swoim miauczeniem, pozostawić wyczuwalny zapach, gdy załatwi się w kuwecie i naruszyć Twoje życie towarzyskie, zatrzymując Cię w domu. Rzuca się, a nawet może od czasu do czasu podrzeć twoje ubrania lub porysować twoją nowiutką torebkę (My Cat Yugawara twierdzi, że hotel zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za uszkodzenia rzeczy gości spowodowane przez ich próbnego kota). Niezależnie od tego, zwierzęta nadal wymagają od swoich właścicieli dużej ilości miłości i uwagi.

I oczywiście, korzyścią z tych wszystkich niedogodności związanych z posiadaniem zwierzaka jest spędzanie dużo czasu ze swoim zwierzęciem. Dzięki pakietowi Trial, My Cat Yugawara ma nadzieję pomóc miłośnikom kotów znaleźć ich osobiste zaangażowanie i jeśli po spędzeniu nocy w gospodzie są pewni, że nie tylko chcą mieszkać z kotem, ale że chcą żyć z kotem.

Pakiet próbny to opłata w wysokości 2200 jenów (~76,58 PLN) za noc z kotem w stosunku do standardowej ceny hotelu wynoszącej 4950 jenów (~172,30 PLN) na osobę lub 3190 jenów (~111,04 PLN) od gościa, w przypadku osób zatrzymujących się w pokoju bez łazienki. Wszystkie ceny są bez posiłków, chociaż zajazd może pomóc w złożeniu zamówienia w lokalnych restauracjach, które dostarczą pizzę lub sushi.

Informacje o hotelu
My Cat Yugawara / ま い き ゃ っ と 湯河 原
Adres: Kanagawa-ken, Ashigarashimo-gun, Yugawara-machi Fukuura 244-1
神奈川 県 足 柄 下 郡 湯河 原 町 福 浦 244-1
Strona internetowa

Źródło: My Cat Yugawara via Livedoor News/J Town Net  | Zdjęcia: My Cat Yugawara

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x