Muzeum Harry’ego Pottera zostanie otwarte w Tokio

Obiekt odtwarzający środowiska z filmów o Harrym Potterze i Fantastycznych zwierzętach zostanie zbudowany na dawnym terenie jednego z najstarszych parków rozrywki w Tokio.

Tokijski park rozrywki Toshimaen został otwarty ponad 90 lat temu, ale obecnie po prostu nie ma mocy, aby konkurować z lokalnymi rywalami Tokyo Disneyland i Sanrio Puroland, ani siły inżynieryjnej do budowania ekscytujących przejażdżek i nawiedzonych domów, które przyciągają ludzi do Fuji -Q Highland. Tak więc pod koniec miesiąca Toshimaen zostanie zamknięte.

Zgodnie z pogłoskami z początku roku, Warner Bros będzie budować: Warner Bros. Studio Tour Tokio – The Making of Harry Potter . Wewnątrz kompleksu zwiedzający będą mogli zobaczyć wystawy rzeczywistych kostiumów i rekwizytów wykorzystanych do stworzenia serii filmów o magicznym środowisku akademickim, a także podziwiać odtworzone kluczowe sceny. Podczas gdy podstawowy plan jest podobny do tego z The Making of Harry Potter Warner Bros Studio Tour London, wersja tokijska obejmie nie tylko oryginalną serię o Harrym Potterze, ale także będący w toku spin-off Fantastyczne zwierzęta .

Chociaż obiekt nie będzie wykorzystywał całego terenu Toshimaen, będzie miał powierzchnię około 30 000 metrów kwadratowych, obejmując zarówno wewnętrzną „scenę dźwiękową”, jak i zewnętrzne „zaplecze”. Planiści szacują, że będziesz potrzebować około pół dnia, aby zobaczyć wszystko, co mają do zaoferowania, a ponieważ obiekt znajduje się zaledwie 15 minut pociągiem od stacji Ikebukuro w centrum Tokio, wizyta w Warner Bros Studio Tour Tokyo – The Making of Harry Potter powinna być bardzo łatwo umieszczana w harmonogramie podróży do Tokio.

Studio Tour Tokyo będzie podążać za przykładem Muzeum Ghibli, ograniczając codzienny wstęp, aby uniknąć przeludnienia. Żadnych szczegółów dotyczących cen nie podano, ale deweloperzy zapowiadają otwarcie obiektu w pierwszej połowie 2023 roku.

Źródło: PR Times  | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x