Podczas sprzątania domu znajduje szkielet brata

Jeszcze kilka lat temu Sumio Suenaga mieszkał w domu w mieście Kasugai w prefekturze Aichi ze swoją młodszą siostrą i bratem. Jednak według młodszego rodzeństwa Suenaga, ich starszy brat, który miał wówczas 66 lat, zaginął w 2015 roku .

Być może mając nadzieję, że pojawi się wcześniej czy później, młodsze rodzeństwo czekało do 2016 roku, aby zgłosić policji zniknięcie Sumio, ale nadal nie było po nim śladu. Pięć lat wydaje się być wystarczająco długim okresem, więc w zeszły weekend młodsza siostra Sumio, która ma teraz 69 lat, zdecydowała, skorzystać z pokoju starszego brata, ale zdała sobie sprawę, że najpierw musi go posprzątać .

Jak można się spodziewać w sypialni, w której nie było nikogo przez pięć lat, było mnóstwo rzeczy do sprzątania. Jednak siostra nie posunęła się za daleko, zanim odkryła rozebrane zeszkieletowane ciało. „Znalazłam coś, co uważam za ludzkie kości” – poinformowała policję, a kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia, potwierdzili, że zwłoki są rzeczywiście ludzkie. Chociaż początkowo nie byli w stanie określić wieku ani płci osoby, badacze uważają , że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ciało należy do Sumio .

Jak widać na powyższym filmie, dom Suenagi, którego Sumio był prawnym właścicielem, nie jest szczególnie duży, nawet jak na standardy japońskie. Zaskakujące jest, że młodsze rodzeństwo spędziło lata w tak bliskiej odległości od szczątków swojego brata, o którym myśleli, że zaginął. Jeśli ciało nie należy do Sumio, sytuacja staje się jeszcze bardziej szokująca.

Jeszcze bardziej zastanawiające jest to, że kiedy młodsze rodzeństwo Sumio początkowo powiedziało policji, że zaginął, podobno powiedzieli, że „nie wrócił do domu od ponad roku”, co zwykle oznaczałoby, że widzieli go wychodzącego z domu. Jednak biorąc pod uwagę wiek rodzeństwa, możliwe jest, że cała trójka była na emeryturze i miała nieregularne harmonogramy dnia, a siostra i młodszy brat po prostu założyli, że skoro nie widzieli Sumio w domu, musiał wyjść.

Źródło: Yahoo! Japan News/Tokai TV via Jin, FNN Prime Online  | Zdjęcia: Photo by Wynand van Poortvliet on Unsplash

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x