Nawiedzony dom dla samochodów

Japońska firma tworząca nawiedzone domy wymyśliła niezwykły sposób na powstrzymanie strachu przed pandemią COVID-19 : nawiedzony dom dla samochodów.

Kowagarasetai, firma specjalizująca się w produkcji nawiedzonych domów i inscenizacji horrorów, uruchomiła coś, co nazywa pierwszym na świecie nawiedzonym domem dla samochodów, jako sposób na zapewnienie bezpieczeństwa klientom i wykonawcom podczas epidemii koronawirusa.

„Wiedziałem, że z wirusem nie będzie możliwości posiadania tradycyjnego nawiedzonego domu, z całym tym wrzaskiem na małej, ograniczonej przestrzeni” – powiedział założyciel firmy Kenta Iwana dla CNN Travel . „Kiedy przeczytałem, że kino samochodowe powracało, to był mój moment” Straszny dom kosztuje 75 dolarów dla klientów, którzy przywożą własne samochody lub 85 dolarów, jeśli pożyczą samochód od firmy. Wypożyczone samochody mają wewnątrz ochronną plastikową folię, która jest zmieniana po każdym kliencie.

Pojazdy wjeżdżają do garażu i inscenizuje się symulacje uwięzienia w pojeździe atakowanym przez zombie i duchy. Pojazdy klientów są czyszczone po każdym przedstawieniu, ale firma ostrzega, że ​​może pozostać trochę nieprawdziwej krwi.

„Nie możemy usunąć każdej kropli krwi. Będzie wystarczająco czysty, aby jeździć po drogach” – stwierdza strona internetowa Kowagarasetai.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Screen The Japan Times Youtube

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x