Aplikacja informująca o końcu świata

Pastor Paul Begley ogłosił, że opracował nową aplikację, która pozwoli ludziom śledzić postępującą apokalipsę, która może nastąpić każdego dnia zgodnie z jego przewidywaniami.

Kaznodzieja, który wierzy, że wydarzenia 2020 roku są znakiem końca czasów, opracował nową aplikację dla wierzących w dzień zagłady, aby śledzić postępującą apokalipsę. Pastor Paul Begley, który ma ponad 330 000 subskrybentów YouTube , wskazał na pandemię koronawirusa, plagi szarańczy, zaćmienia i przelatujące asteroidy jako dowód, że świat dobiega końca. Podczas jego transmisje na żywo  wygłaszane są kazania, w których Begley wymachuje Biblią, aby podkreślić fragmenty, które, jak mówi, przewidywały bieżące wydarzenia.

Teraz jego fani będą mieli jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie sposób nadążania za najnowszymi objawieniami pastora – aplikację na smartfony. „W tych czasach ostatecznych, gdzie możesz sięgnąć po najnowsze wiadomości z biblijnego punktu widzenia?” mówi niedawny film na jego kanale. „Aplikacja do śledzenia apokalipsy – już wkrótce!”

Słowa są przeplatane materiałami przedstawiającymi wojskowe samoloty, katastrofy naturalne i sceny z trwającej pandemii koronawirusa. Opis filmu obiecuje, że aplikacja Apocalypse Watch będzie dostępna do pobrania ze strony internetowej Pastora Begleya „wkrótce”, ale oficjalna data premiery nie została ogłoszona.

Szczegóły na temat tego, jak aplikacja będzie działać, są skąpe i okaże się, czy można ją pobrać bezpłatnie, czy nie. Begley niedawno wskazał na asteroidę 2011 ES4, która według NASA minie Ziemię 1 września , jako prekursor kosmicznej katastrofy, która spali planetę na proch. „To zostało potwierdzone – nadchodzące kule ognia, apokaliptyczne, zmierzające w naszym kierunku” – ogłosił. „Jest przepowiedziane, że spadną apokaliptyczne kule ognia. Otrzymujemy potwierdzenie, że nadchodzą”.

Begley uważa, że ​​zarówno fragmenty biblijne, jak i dowody naukowe wskazują na to, że planecie grozi zniszczenie przez nadchodzące śmieci kosmiczne i asteroidy we wrześniu. „Mówiłem o tym od dziesięciu lat, ponieważ wiedzieliśmy, zgodnie z Biblią, wiedzieliśmy, że to nadchodzi – nawet bez dowodów naukowych” – powiedział. „Nawet Stephen Hawking mówi, że Ziemia zostanie spalona w 2600 roku. Myślę, że stanie się to znacznie wcześniej, ponieważ Biblia mówi o tym w trzecim rozdziale ewangelii św. Piotra.

„Oto, czego dowiadują się naukowcy: nadchodzące kosmiczne śmieci są zapowiedzią większych skał, które pojawiają się za nim” – mówi Begley. „Małe skały z eksplozji gdzieś w kosmosie wysłały miliony i miliardy skał w naszym kierunku”. Pokazał swoim subskrybentom mały kamień, który, jak twierdził, był kawałkiem meteorytu, który nie spłonął w atmosferze, ponieważ jest wykonany z żelaza, i mówi, że więcej z nich może wyrządzić „ogromne szkody”. „Uderzy w Ziemię, przyniesie intensywne ciepło, wybuchną pożary” – mówi.

Begley cytuje Biblię, która mówi, że Ziemia pewnego dnia „rozpłynie się w żarliwym upale” i „zwija się i kołysze jak pijak”. “To jest naukowy dowód na to, że ogniste kule i asteroidy zmierzają w naszym kierunku. Nadchodzą meteoryty!”

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: Getty Images / Science Photo Library RF

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x