30 letnia piwa i gumy znalezione w bibliotece

Okazało się, że biblioteka stanowa stanu Waszyngton skrywała przekąski sprzed 30 lat. Gdy usunięto panel narożny, zobaczono zapas piwa i gumy do żucia z lat 80.

Walla Walla Biblioteka Publiczna zleciła pracownikom wykonanie remontów w bibliotece podczas zamknięcia spowodowanego COVID-19. Usuwając narożny panel z półki, znaleźli  zniszczoną papierową torbę zawierającą pięć nieotwartych puszek piwa Hamm i otwartą paczkę gum Godzilla Heads.

Pracownicy biblioteki twierdzą, że ich badania wykazały, że guma Godzilla Heads pochodzi z lat 80., a puszki po piwie Hamm nie zawierają ostrzeżeń zdrowotnych, które były wymagane od 1988 r., Co doprowadziło pracowników do przekonania, że ​​skrytka z przekąskami ma ponad 30 lat.

„Wyglądało na to, że ktoś tam to  schował i pomyślał, że uda mu się to później wyciągnąć… ale mu się nie udało” – powiedziała CNN dyrektor biblioteki Erin Wells . „Prawdopodobnie było sześć piw, które kupili, a my znaleźliśmy tylko pięć, więc mogli nie myśleć jasno, kiedy to robili”.

Miasto Walla Walla powiedziało , że „artefakty” zostały przeniesione „do innego obiektu miejskiego.” „Opuszczone relikwie znajdują się teraz na wysypisku Sudbury” – poinformowało miasto.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: dzięki uprzejmości miasta Walla Walla

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x