Zachowująca popularność od prawie pięćdziesięciu lat, Hello Kitty, jest obecna na wielu ubraniach gadżetach itp. Pojawia się też na specjalnych pociągach z motywem Hello Kitty oraz na kamerach samochodowych w kształcie głowy Hello Kitty. Niebawem będzie też miejsce, inspirowane Hello Kitty w którym możesz odpocząć, gdy będziesz chcieć zrobić sobie przerwę w podróży. Asakusa Tobu Hotel w Tokio planuje stworzyć dwa specjalne pokoje tematyczne z motywem Hello Kitty, gdy hotel zostanie otwarty w październiku tego roku.

Asakusa to dzielnica Tokio bogata w historyczną kulturę Japonii, a spacerowanie po jej ulicach może sprawić, że poczujesz się, jakbyś cofnął się w czasie. Pokoje w hotelu Asakusa Tobu mają na celu połączenie tradycyjnego stylu Asakusa z nowoczesnym urokiem Hello Kitty.

Pierwszy pokój nazywa się „Sakura Heavenly Maiden” i przedstawia niebiańską Hello Kitty na ścianach. Jak można było się spodziewać, ściany mają pastelowy róż z płatkami sakury rozsianymi po suficie. Jest nawet miejsce do odpoczynku ze stołami i krzesłami w stylu japońskim.

Pokój Sakura Heavenly Maiden

Drugi pokój nazywa się „Modern Japanese” i jest połączeniem motywów kwiatowych i kraciastych z Hello Kitty, który ma na sobie kimono. Projekt pokoju inspirowany jest tradycyjnym klimatem Asakusa, ale zachowuje nowoczesność dzięki żywym kolorom i stylowej Kitty.

Modern Japanese

Chociaż pokoje tematyczne z pewnością zadowolą fanów Kitty, lokalizacja hotelu jest świetną wiadomością dla każdego potencjalnego gościa. Asakusa znajduje się w pobliżu fantastycznych miejsc do zwiedzania, takich jak słynna świątynia Sensoji oraz najstarsza restauracja tempura w Japonii. Chociaż hotel nie zostanie oficjalnie otwarty dla gości do 8 października, rezerwacje pokojów Hello Kitty rozpoczną się od 24 sierpnia. Oba pokoje mają miejsce dla czterech osób.

Źródło: Asakusa Tobu Hotel | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x