Aplikacja randkowa dla ludzi którzy kochają psy

Jeśli jesteś kimś, kto spędza godziny na przeglądaniu witryn randkowych, szukając kogoś z uroczym psem, nowa aplikacja może pomóc w poszukiwaniach

Dig – to nazwa aplikacji randkowej dla właścicieli psów – ma na celu dopasowanie Cię do kogoś, kto pokocha Twojego zwierzaka tak samo jak Ty lub pozwól Ci spotkać się z kimś, z kim możesz w przyszłości kupić/zaadoptować psa. Nie będziesz musiał tracić czasu na poszukiwania, aby później dowiedzieć się, że druga strona woli koty. Dzięki aplikacji możesz założyć profil zawierający informacje zarówno o Tobie, jak i psie. Oprócz wprowadzenia wszystkich zwykłych informacji o sobie, możesz również dodać informacje o swoim psie. Użytkownicy mogą filtrować według rozmiaru i osobowości psa, aby zapewnić szczęśliwsze dopasowanie.

Każdego dnia aplikacja przedstawia pięciu innych miłośników psów do wyboru, a nawet sugeruje przyjazne psy w pobliżu. Jeśli masz psa, który nie dogaduje się z innymi psami, możesz przefiltrować wyszukiwanie i przeglądać osoby które nie mają psa.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Getty Images / iStockphoto

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x