Japoński zamek bez wychodzenia z domu

Jeśli planujesz podróż do Japonii, zdecydowanie powinieneś uwzględnić w swoim planie wycieczkę do japońskiego zamku. Z powodu różnorodności zabytków historycznych rozsianych po całym kraju może być trudno wybrać, które z nich odwiedzić. Niezależnie od tego, czy jest to zamek “Dog Mountain”‘ , czy “Castle in the Sky”, masz szeroki wybór, jeśli chodzi o japońskie zamki, których jest ponad sto w całym kraju.

Jednym z miejsc, które ma wiele wspaniałych zamków, jest prefektura Ehime. Zajmując drugie miejsce w rankingu zamków TripAdvisor 2019, Ehime oferuje siedem różnych zamków do odwiedzenia, w tym zamek Ozu, pokazany poniżej. Zamek Ozu to jeden z pierwszych zamków, który został odbudowany w całości z drewna.

I chociaż nie możesz zatrzymać się w samym zamku, hotel NIPPONIA znajdujący się zaledwie trzy minuty spacerem od zamku Ozu, jest idealnym miejscem do wypoczynku dla jego fanów. Pomimo nieco nietrafionej kampanii „Go To” ze strony rządu japońskiego, niektórzy ludzie nadal niechętnie podróżują, więc hotel NIPPONIA oferuje teraz wirtualny spacer po mieście Ozu. Przeznaczony dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą podróżować z powodu koronawirusa, w ten sposób możesz spacerować po zamkowym mieście i podziwiać widoki.

Ozu Online Town Walk , oferuje wirtualny “Ozu Castle Online Stay”.  Wnętrze zamku zostało starannie nagrane kamerą
360 ° i obrobione tak, aby każdy mógł po nim „chodzić”. Twórcy polecają gogle VR dla pełnego immersyjnego doświadczenia, ale nie są one wymagane. “Zwiedzanie” będzie działało w każdej przeglądarce internetowej.

Układ zamku Ozu

Firma ma nadzieję, że to doświadczenie pozwoli ludziom nie tylko z Japonii, ale z całego świata bezpiecznie zwiedzać zamek, bez względu na to, gdzie jesteś.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times, Ozu Castle Virtual Stay

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x