Mama wyrzucona ze ślubu córki

Panna młoda musiała stawić czoła, reakcji własnej rodziny po tym, jak jej mama została wyrzucona z wesela. Treści jej przemówienia pozostawiały gości w oszołomieniu. Panna młoda ​​nie była pewna, czy powinna pozwolić mamie przemawiać podczas uroczystości z powodu ich „napiętej relacji”, ale przypomniała sobie, że przebiegło to bez problemu, kiedy przemawiała na weselu siostry. Jednak później dowiedziała się, że jej siostra wstępnie zaakceptowała przemówienie matki – i żałowała, że ​​nie zrobiła tego samego. Panna młoda powiedziała, że ​​jej mama wymyśliła serię żartów, zatrzymując się po każdym z nich, aby pozwolić wybrzmieć puencie. Słowa matki panny młodej spotkały się jednak z niezręczną ciszą, zanim ostatecznie odebrano jej mikrofon.

Komentarze zawierały: „Cieszę się, że [panna młoda] znalazła kogoś, kto nie przepada za wyglądem, ponieważ nie wiem, w jaki sposób córka mogła by sobie pozwolić na operację plastyczną”. Powiedziała panu młodemu, że ma nadzieję, że będzie szczęśliwy w „cholernym mieszkaniu”, ponieważ jej córki nigdy nie będzie stać na nic lepszego. Mama panny młodej powiedziała również: „Czy pan młody znosiłby poważne problemy zdrowotne panny młodej? Założę się, że nie byłby nią zainteresowany, gdyby zdiagnozowano je przed ich spotkaniem!” – matka ujawniał na forum publicznym informacje o przewlekłej chorobie pannie młodej zdiagnozowano rok wcześniej.

Kiedy mama panny młodej nazwała ją „uszkodzonym towarem”, powołując się na incydent, który wydarzył się, gdy była nastolatką, drużba odebrał jej mikrofon i zespół zaczął grać. Panna młoda cieszyła się, że jej przyjaciele i rodziny wykonali świetna robotę, postępując tak jak zwykle, nie pozwalając, aby ten wielki dzień został popsuty. Panna młoda nie widziała mamy przez resztę wieczoru. Następnego ranka odkryła, że ​​drużbowie nie tylko przerwali jej przemówienie, ale zmusili ją do wyjścia po tym, jak panna młoda powiedziała, że ​​będzie ją ignorować przez całą noc.

Panna młoda powiedziała: „Od tamtej pory ciągle słyszę to samo. Moja mama mówi, że ją upokorzyłam. Moja rodzina mówi, że powinnam była się przygotować, bo„ wiem, jaka ona jest”. „Mówią, że to był błąd, wyrzucić matkę ze ślubu córki. Na początku byłam pewna, że jej wyrzucenie jest uzasadnione. Teraz czuję, że powinienem był się spodziewać tego przemówienia i uprzedzić weselników – Z drugiej strony, gdyby tata mojego męża wygłosił podobną mowę, sama bym go wyrzuciła.”

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Getty Images

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x