Otrzymała protezy gałek ocznych

Kobieta, która w 2018 roku wyłupiła sobie oczy będąc pod wpływem metaamfetaminy otrzymała zestaw protez gałek ocznych. 22-letnia Kaylee Muthart jest niewidoma od czasu, gdy jej epizod psychotyczny zakończył się tragicznymi skutkami.

„Byłem bardzo podekscytowany, że je dostałem” – powiedział Muthart w People. „Po prostu chciałem wyglądać bardziej normalnie”.

Dr Joseph Gorrin przeprowadził operację kobiety z Karoliny Południowej. Muthart powiedziała:„Znowu czuję się jak Kaylee”, a (chłopak Alex George, 42 lata) skomentował jej wypowiedź:„ Dla mnie zawsze byłaś Kaylee”. George płakał, kiedy 5 sierpnia zobaczył ją po raz pierwszy z nowymi oczami. „To roztopiło moje serce” – powiedział George w People . „Nigdy nie była dla mnie inna, ale wiem, że chciała tego od bardzo dawna i jestem bardzo szczęśliwy, że ma to teraz”.

Muthart uczęszcza do szkoły dla niewidomych w celu uzyskania dyplomu ukończenia szkoły średniej. „Nauczyłam się alfabetu Braille’a i mogę teraz gotować, korzystać z kuchenki, prać ubrania, ścielić łóżko i opiekować się zwierzętami” – powiedziała. „Przeszłam tak długą drogę przez ostatnie dwa lata”.

Kaylee Muthart planuje napisać książkę o trzeźwości.

Źródło: torontosun.com | Zdjęcia:  KAYLEE MUTHART / Facebook

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x