Jednorazowe grille na wynos wykonane z tektury

Barbacoa to sieć restauracji o tematyce brazylijskiej w Japonii, która oferuje szeroki wybór mięs przyprawianych i grillowanych z specjalną skórką w stylu churrasco. Choć brzmi to smakowicie, niestety potrzeba więcej, aby wielu ludzi chciało się przedzierać przez zatłoczone ulice japońskich miast, aby spróbować tego grillowanego mięsa.

Barbacoa jest tego świadomy i ciężko pracowali nad stworzeniem alternatywnego sposobu na cieszenie się ich jedzeniem. Od 8 sierpnia owoc tej pracy można kupić jako zestaw Barbacoa BBQ za 7000 jenów (245,10 PLN).

Zestaw zawiera cztery rodzaje mięsa: dwa kawałki picanha (wołowina zrazowa), dwa kawałki alcatra (antrykot), jeden kawałek kurczaka i dwie kiełbaski. Jest to porcja od dwóch do trzech osób, a także zawiera trzy rodzaje sosów i sól kamienną do przyprawiania.

Jakby tego było mało, szczególnie wygłodniali goście mogą zamówić polędwicę i sałatkę za dodatkową opłatą. Jednorazowe sztućce i prawdziwy nóż do steków są również dostępne. Najbardziej imponującą częścią tego pakietu jest jednorazowy grill, który jest również dołączony. Ten jednokilogramowy tekturowy grill jest wykonany z całkowicie naturalnych składników, takich jak bambus i kamień, i można go używać do 60 minut.

Jest łatwy w złożeniu obsłudze, dzięki czemu można wyjść na szybkiego grilla w parku. Dostępny jest również przydatny film instruktażowy, który pokazuje, jak przygotowywać posiłki tak jak profesjonaliści.

Ponieważ jest jednorazowy, nie ma potrzeby sprzątania ani ciągnięcia ze sobą mnóstwa zakurzonego sprzętu. Innymi słowy, jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wyjść na szybki lunch na świeżym powietrzu, ale nie chcą zbyt długo przebywać w miejscach publicznych.

Źródło: Barbacoa, PR Times | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x