Pokemony ratujące planetę dzięki darmowym ekologicznym torbom

Od 1 lipca sklepy w całej Japonii zaczęły pobierać od klientów opłaty za torby na zakupy, zgodnie z apelem rządu Japonii o zmniejszenie ilości produkcji plastiku i papierowych śmieci. Pod pewnymi względami nie jest to taka duża niedogodność. Poruszanie się pieszo jest normą w japońskich miastach i na przedmieściach, co oznacza, że ​​wielu mieszkańców ma już zwyczaj noszenia jakiejś torby, gdy wyruszają na zakupy.

Problemem stają się jednak te nieplanowane zakupy, zwłaszcza w sklepie spożywczym. Pomoc w uczynieniu tych nieprzewidzianych zakupów szczęśliwymi zaoferowało 7-Eleven, która rozdaje urocze i wielokrotnego użytku ekologiczne torby Pokémon na zakupy.

Dostępne są trzy projekty, z których każdy składa się na zamykane na zamek pudełko zaprojektowaną tak, aby wyglądała jak Poké Ball. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Pikachu nosi hełm korkowy, to dlatego, że ekologiczne torby są częścią promocji nadchodzącego filmu Pokémon the Movie:Coco, który miał już być w kinach, ale premiera została przesunięta do grudnia, z powodu koronawirusa.

Pozostałe projekty to subtelny czarno-biały wzór i scena, w której Pikachu uciąna sobie drzemkę, podczas gdy Celebi patrzy na niego.

Chociaż 7-Eleven bez wątpienia mógłby sprzedać ich tonę, lecz nie są one sprzedaż, zamiast tego 7-Eleven rozdaje je pierwszym 100 klientom w każdym oddziale, którzy wydadzą 700 jenów (6,60 USD | 24,62 PLN) lub więcej.

Źródło: 7-Eleven via Entabe | Zdjęcia: 7-Eleven

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x