Pierścień klasowy z lat trzydziestych uratowany

Pierścień klasowy z lat trzydziestych XX wieku został znaleziony w samochodzie, który miał zostać zmiażdżony na złomowisku w Oklahomie. Przedmiot został zwrócony rodzinie jego pierwotnego właściciela.

Lovetta Phipps powiedziała, że ​​jej były mąż jechał samochodem na złomowisko, kiedy znalazł w pojeździe pierścień klasy Clinton High School z 1933 roku. Phipps opublikował zdjęcia pierścienia na Facebooku w nadziei, że uda jej się znaleźć jego właściciela. Pierścionek został wręczony w poniedziałek Dianie Willey, której matka była pierwotną właścicielką pierścionka. Willey powiedziała, że ​​nie zdawała sobie sprawy, że jej matka, która zmarła w 1984 roku, miała kiedykolwiek klasowy pierścień.

Mamy kilkoro dzieci i wnuków, więc jest to coś, co możemy zachować, cenić i przekazywać naszym dzieciom i wnukom – powiedział Willey w KOTV.

Phipps powiedział, że Carolyn Horn z Clinton West Elementary, szkoły w Tulsa, która kiedyś była liceum Clinton, pomogła jej zbadać pierścień i wyśledzić dane kontaktowe Willeya.

Link do post na Facebooku wraz ze zdjęciami:

https://www.facebook.com/groups/1603856936525305/permalink/2770041506573503/

Źródło: upi.com | Zdjęcia: violey/Pixabay.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x