Siobhan Mulvey spowodowała przypadkowo spore zamieszanie, gdy pozowała do zdjęcia ze swoją nową torebką, która przypominała badanie ultrasonograficzne – do zdjęcia dołączyła bardzo niefortunny opis. Uczennica, która pozowała do niewinnego zdjęcia, trzymając swoją nową kopertówkę nad głową, zauważyła, że ​​zdjęcia wywołało olbrzymią ilość reakcji. Przyjaciele pomylili torebkę ze zdjęciem dziecka z USG. Siobhan Mulvey zrobiła sobie selfie, po czym udała się na brunch, aby uczcić 30. urodziny swojej siostry. Udostępniła go na Snapchacie i Twitterze z niefortunnym napisem „Upijmy się”, nie zauważając, że odbicie w oknie zmieniło wygląd torebki.

Szybko została zasypana wiadomościami od znajomych, którzy pytali, czy ogłaszam ciążę, trzymając nad głową coś, co uznali za USG. 19-latka z Manchesteru została nawet zmuszona do usunięcia zdjęcia z Twittera, na którym okrutne trolle oskarżyły ją o „udawanie ciąży dla uwagi” i zarzucali jej, że piła w „ciąży”. Siobhan powiedziała: Właściwie to wyrzuciłam torebkę z powodu całego dramatu, jaki mi przyniosła. Ja i moja rodzina wychodziliśmy na brunch do Dirty Martini z okazji trzydziestych urodzin mojej siostry. Opublikowałam zdjęcie tuż przed wyjściem, myśląc, że zobaczą je tylko moi przyjaciele. Następnie umieściłam je na Twitterze, ponieważ wydawało mi się, że wyglądam ładnie. Mam wielu obserwujących i pomyślałem, że będzie miło. Potem po prostu wszystko poszło nie tak. Ludzie myśleli, że to USG dziecka, a ja dodałem je z podpisem „Upijmy się”. Niektórzy ludzie naprawdę myśleli, że ogłaszam ciążę. Postanowiłem usunąć to zdjąć, ponieważ robiło się to zbyt dziwne. Ludzie pytali, czy uważam, że rozsądnie jest pić podczas ciąży. Potem kilka trolli oskarżało mnie o szukanie atencji. Torebka została wykonana z błyszczącego materiału i oczywiście nie zdawałem sobie sprawy, że wygląda jak coś innego. Straciłem rachubę, ile razy musiałem się tłumaczyć, zwłaszcza teraz, gdy znowu stało się to viralem. Ludzie wysyłali mi wiadomości z pytaniem, ile lat ma moje dziecko i czy jest to chłopiec czy dziewczynka. Jednak tym razem jest zabawniej. Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku, ale niesławne zdjęcie pojawiło się jako przypomnienie na moim telefonie i ponownie udostępniłam zdjęcie z podpisem: „Rok, odkąd wszyscy myśleli, że trzymam zdjęcie dziecka <3”.

Zdjęcie na nowo stało się viralem, gromadząc ponad 186 000 polubień, a Siobhan po raz kolejny została zmuszona do przekonywania przyjaciół i obserwatorów, że nie jest w ciąży.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: mirror.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x