Pierwszy tatuaż w wieku 103 lat

10 sierpnia kobieta ze stanu Michigan obchodziła swoje 103 urodziny. Została zwolniona z domu opieki aby zrobić swój pierwszy tatuaż.

Dorothy Pollack obchodziła swoje 103. urodziny 16 czerwca podczas kwarantanny COVID-19 w domu opieki w Muskegon. Jej rodzina powiedziała, że urodzin nie może spędzać sama. Pielęgniarka powiedziała, że ​​była okropnie przygnębiona i musieliśmy ją wyciągnąć. Nie mogliśmy jej zobaczyć, więc nie mieliśmy pojęcia, jaka jest naprawdę. Jest wyjątkowo niedosłysząca, więc telefony nie były pomocne – wnuczka Teresa Zavitz-Jones powiedziała CNN.

Pollack świętowała w piątek chwilowe odzyskanie wolności, wykonując swój pierwszy tatuaż: małą żabkę na ramieniu.

To było bardzo ekscytujące, ponieważ lata temu mój wnuk chciał, żebym zrobiła sobie tatuaż, a ja tego nie zrobiłam – powiedział Pollack. – Nagle zdecydowałem, że chciałbym zrobić. Wybrałam żabę. Ponieważ lubię żaby.

Ray Reasoner Jr. z AWOL Custom Tattooing w Muskegon powiedział, że Pollack jest najstarszą osobą, jaką kiedykolwiek wytatuował. Przeżyła to jak mistrz. Nawet nie widziałem, żeby się skrzywiła. Może raz się skrzywiła – powiedział.

Pollack chce teraz spełnić inne swoje marzenie: przejażdżkę motocyklem. Stulatka powiedziała, że ​​ona i jej rodzina planują teraz dalsze przygody.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: YouTube.com/WKRG

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x