Mizuno od dawna jest jednym z największych producentów odzieży sportowej w Japonii, a jego sławni klienci, tacy jak Tiger Woods, pomagają poprawić ich wizerunek w pozostałych częściach świata.

Super-stylowe logo firmy jest wygrawerowane na szerokiej gamie sprzętu sportowego, ale jest również powszechne na produktach dla przeciętnego miłośnika ćwiczeń. Marka użycza swojego logo nawet do piórników, tornistrów i artykułów papierniczych, więc jest tak samo prawdopodobne, że zobaczysz je w szkole, jak na boisku.

Teraz Pokémon łączy siły z Mizuno, aby dostarczyć linię odzieży sportowej i akcesoriów, które będą sprzedawane wyłącznie w sklepach Pokémon Center i wybranych oddziałach Mizuno. Linia trafi na półki 15 sierpnia. Będziesz mógł kupić markę jakości Mizuno wraz z klasyczną słodyczą Pikachu!

Pełen asortyment obejmuje odzież sportową i podstawowe produkty do szkoły, takie jak woreczki i butelki na wodę.

Połączenie Pikachu i logo Mizuno jest bardzo staranne. Zarówno Pikachu, jak i logo Mizuno (“RunBird”), są zwrócone w tym samym kierunku, zdając się pędzić w przyszłość. Logo Mizuno nazwano RunBird – ze względu na kombinację pojęć: „bieganie” dla aktywności, sportu i zdrowia i słowa „ptak” dla wolności ducha i kreatywności. Idealne połączenie!

Ta współpraca wydaje się naturalnym wyborem, biorąc pod uwagę, stanowisko marki Pokémon w kwestii zdrowego stylu życia. Wprowadziła aplikacje do szczotkowania zębów, zachęca do większej ilości snu. Jednym z wyróżniających się produktów w tej linii jest wytrzymały plecak, dostępny za 14 300 jenów (502,61 PLN). Wyposażony w wiele kieszeni i wykonany z wytrzymałego materiału TPU.

 

Efektowna czarna koszulka jest dostępna w rozmiarach dziecięcych (3850 jenów | 135,32 PLN ) i unisex dla dorosłych (4400 jenów | 154,65 PLN ). Wykonane są w 100% z tkaniny poliestrowej, a na dole koszulki widać biegnącego Pikachu, z nadrukowanym logo Mizuno na piersi.

 

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x