Nastolatka wygląda jak Michael Jackson

Nastolatka widziała, jak jej selfie stają się viralem w mediach społecznościowych po tym, jak post został zbombardowany tytułami piosenek Michaela Jacksona oraz wiadomościami dotyczącymi jej niesamowite podobieństwo do gwiazdy pop.

Lorun Elisabeth, studentka z Manchesteru, podzielił się snapem na Twitterze. Zdjęcie zostało zalane ponad 6000 komentarzami i otrzymało 109 000 polubień. Lorun, lat 17, uznała reakcję na jej zdjęcie za zabawną i mówi, że przyznaje, że na niektórych zdjęciach bardzo przypomina piosenkarza.

Moja reakcja na ludzi, którzy to mówili, była zawsze pozytywna – powiedziała. Widziałem zabawną stronę całej sytuacji: nigdy nie obrażam się o to, co ktoś powiedział o mnie w Internecie. Myślę, że jest całkiem jasne, że na tym zdjęciu wyglądam bardzo jak Michael Jackson. Myślę więc, że ludzie po prostu pomyśleli tak samo i teraz jestem znana jako ‘dziewczyna Michael Jackson’. Tak wielu ludzi przesyła to zdjęcie dalej z popularnymi tekstami Michaela Jacksona, uważam to za zabawne.

Jednak nie wszystkie komentarze były tak beztroskie, a Lorun została zaatakowana przez ludzi, którzy twierdzili, że przeszła operację plastyczną aby upodobnić się do MJ.

Miałam jeden incydent, w którym byłam trochę zła, kiedy zostałam zamieszczona na stronie Reddit w poście „nieudane operacje”, w których twierdzili, że miałam operację, aby wyglądać jak on, co nie jest prawdą – powiedziała.

 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Jam Press

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x