Bezpański pies otrzymuje prace w salonie samochodowym

Bezpański szczeniak, który wciąż pojawiał się w salonie samochodowym Hyundai, otrzymał zadanie witania klientów, a teraz został uznany za oficjalną maskotka salonu.

Bezpański pies, był zdeterminowany, by dostać swoją wymarzoną pracę w salonie samochodowym Hyundai. Jego wytrwałość opłaciła się po tym, jak dostał pracę – i dom. Na początku tego roku pracownicy oddziału Hyundai Prime w Brazylii zauważyli psa czekającego przed salonem i założyli, że w końcu pójdzie dalej. W miarę upływu czasu bezpański wciąż się pojawiał i pewnej szczególnie deszczowej nocy kierownik, Emerson Mariano, zlitował się nad szczeniakiem i zabrał go do ciepłego wnętrza salonu oraz dał mu jedzenie i wodę. Samotny pies wydawał się zdeterminowany, by zostać i nie zajęło mu dużo czasu, aby zdobyć serca personelu, który adoptował go jako maskotkę salonu.

Nazwali go Tucson Prime i zatrudnili jako „profesjonalnego konsultanta”, dając mu identyfikator i szkoląc go na infolinii. Początkowy plan polegał po prostu na zapewnieniu psu ciepłego miejsca, naturalna zdolność Tucsona do witania się i interakcji z klientami przyniosła mu awans.

Kierownik salonu, Emerson, powiedział Top Motors Brazil, że opinie na temat obsługi klienta w Tucson były bardzo pozytywne i dzięki swojej „bardzo opiekuńczej i potulnej naturze” poprawił jakość salonu.

Klienci, którzy kupili samochód, wracają nawet, aby przywitać się z Tucsonem i wręczyć mu prezenty w ramach podziękowania. Mariano powiedział, że natychmiast przywiązał się do psa po tym, jak zaoferował mu schronienie przed deszczem i zasugerował zarządowi aby został adoptowany jako oficjalna maskotka.

 

 


     

 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Instagram @tucson_prime

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x