Akwarium myje monety aby zarobić na wydatki

Dla wielu firm pandemia koronawirusa spowodowała niedobór monet. Utrudnienia związane z wychodzeniem z domu wpływają obieg monet: pięciocentówek, dziesięciocentówek i ćwierćdolarówek. Niektórzy sprzedawcy proszą klientów o płacenie drobnymi.

Brak monet nie jest problemem w North Carolina Aquarium w Pine Knoll Shores. Akwarium – które wkrótce wkroczy w szósty miesiąc obowiązkowego zamknięcia spowodowanego przez koronawirusa – opracowało projekt pandemiczny, który może zabić czas i pomóc w opłaceniu rachunków. Osuszyli duży wodospad w obiekcie i wyciągnęli wszystkie monety wrzucone przez życzliwych gości.

„Około 100 galonów (~378,54 kilogramów) monet zostało wyczyszczonych i posortowanych. Zostaną wydane na ogólną opiekę nad akwarium i zwierzętami” – poinformowało akwarium w zeszłym tygodniu w poście na Facebooku. Poprosili swoich fanów, aby zgadli, jaka suma pieniędzy będzie w 100 galonów monet.

Our staff turned off the 30-foot tall Smoky Mountain waterfall and collected all the coins! About 100 gallons of coins…

Publiée par NC Aquarium at Pine Knoll Shores sur Samedi 8 août 2020

Chociaż akwarium jest zamknięte dla zwiedzających, oferuje wirtualne wydarzenia, spotkania ze zwierzętami oraz wycieczki pokazująca akwarium od tak zwanej kuchni. Oczywiście nadal trwa normalna praca związana z utrzymaniem obiektów i opieką nad zwierzętami.

Źródło: npr.org | Zdjęcia: Liz Baird / Dzięki uprzejmości NC Aquarium at Pine Knoll Shores

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x