121-metrowy “lodowy statek” w Google Earth

Użytkownik Google Earth, który zauważył 428-metrowy „statek lodowy” uwięziony 100 mil od wybrzeża Antarktydy, zasugerował teorie spiskową „tuszowania”. YouTuber MrMBB333, który nazywa siebie „Strażnikiem Ziemi”, publikuje filmy o „zmianach” we wszechświecie i o tym, co według niego jest ich przyczyną. Jeden z jego widzów przesłał współrzędne obszaru leżącego między Antarktydą a Nową Zelandią, gdzie twierdził, że znaleziono ogromny zamarznięty statek między górami lodowymi. Kiedy przybliżono mapę w widoku 3D, jeden z obszarów lodu przypomina kształt statku, ukazując kadłub, główny pokład i kominy.

Jeśli naprawdę jest to statek, jak sądzi wielu, oznaczałoby to, że został przewrócony na bok w wodzie, otoczonej ogromnymi formacjami lodu – mierzy 428 stóp (~130 metrów) długości według narzędzia pomiarowego Google Earth. Badając odkrycie MrMBB333 komentuje: „Wygląda jak zarys statku, a ten tutaj mierzy ponad 400 stóp (~121 metrów) długości.

Cokolwiek to jest, wygląda jak statek, lodowy statek, jakkolwiek chcesz to nazwać. Tak to wygląda. Łódź o długości 400 stóp (~121 metrów), który właśnie siedzi u wybrzeży Antarktydy, tuż pod Nową Zelandią.

 

 

 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Youtube.com/MrMBB333

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x