Sztuczka „ożywiania” martwych roślin

Po wydaniu dużych pieniędzy na rośliny, szkoda by było, gdyby uschły i straciły kolor. Nikt nie chce, aby jego rośliny umarły, ale co się stanie, jeśli to zrobią? Możesz kupić nowe lub spróbować czegoś raczej dziwacznego. Mama wymyśliła dziwny sposób, aby drogie rośliny w jej ogrodzie zawsze wyglądały zielono i zdrowo. 38-letnia Gail Woollaston z Birmingham uwielbia majsterkowanie, więc zdecydowała się „ożywić” swoje martwe rośliny sama.

Kobieta poszła do najbliższego sklepu z narzędziami i kupiła zieloną farbę w sprayu. Gail następnie nałożyła farbę na brązowe liście swoich roślin i po kilku sekundach wyglądały jak nowe.

Podzieliła się swoją małą sztuczką na Facebooku, gdzie szybko stała się viralem. Myślałam, że mój ogród wygląda trochę brzydko, więc zdecydowałam się wymyślić własne rozwiązanie i myślę, że zadziałało – napisała.

Mam obsesję na punkcie majsterkowania – ulepszam wszystko i to miał być dla mnie fajny eksperyment. Zapłaciłam dużo pieniędzy za rośliny i nie chciałam się ich wyrzucać – próbowałem wszystkiego, aby je przywrócić do życia, ale nic nie działało. Mama przyznała, że ​​za pierwszym razem kolor farby nie był odpowiedni, a jej rośliny wyglądały nienaturalnie jasno. Jednak po zmieszaniu z innym kolorem sytuacja się poprawiła. Moi przyjaciele powiedzieli, że nie wiedzieli czegoś takiego – dodała.

Gail przestała kupować nowe roślin do swojego ogrodu. Jeśli któraś umrze lub nie wygląda zbyt dobrze, po prostu maluje ja farbą. Wielu osobom, które nie przepadały za ogrodnictwem, spodobała się jej pomysłowość i żartowali, że w przyszłości mogą „pożyczyć” jej pomysł.

Źródło & Zdjęcia mirror.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x