Nieruchomość, którą ludzie nazwali “chudym domem”, jest obecnie na sprzedaż w Deerfield w stanie Illinois i stała się popularna ze względu na bardzo interesującą architekturę

Ludzie drapią się po głowach po tym, jak wideo „chudego domu” stało się viralem na TikTok.

@eli.korn_

SKINNY HOUSE SKINNY HOUSE SKINNY HOUSE #fyp #100gecs #geccing #skinny #skinnyhouse #architecture

♬ I Need Help Immediately – 100 gecs & Laura Les & Dylan Brady

Użytkownik o nazwie eli.korn_ opublikował film przedstawiający niezwykły dom, który znajduje się w Deerfield w stanie Illinois i jest uważany za „sławny” wśród mieszkańców. Nieruchomość, która jest również znana jako Pie House, jest do kupienia za niecałe 270 000 dolarów. Użytkownicy mediów społecznościowych byli zaintrygowani dziwacznym domem ze względu na jego niewielkie rozmiary i wielu nie mogło zrozumieć, jak ktokolwiek mógłby w nim mieszkać.

Po zapoznaniu się z ofertą agencji nieruchomości wydaje się, że nieruchomość nie jest tak mała, jak się początkowo wydaje. Nazywa się „Domkiem Ciasta”, ponieważ jak kawałek ciasta jest mniejszy na jednym końcu i stopniowo rozszerza się w kierunku drugiego. Opis nieruchomości brzmi: Możesz teraz posiadać słynny placek Deerfield’s! Ten kultowy dom jest większy, niż się wydaje, 1600 stópy kwadratowej (148.6 metrów kwadratowych) powierzchni mieszkalnej, w tym wykończona piwnica.

W lokalu znajdują się również dwie sypialnie, z których jedna znajduje się w piwnicy, a także dwie “i pół łazienki”.

W odpowiedziach na oryginalny film TikTok, który obejrzano obecnie ponad milion razy, użytkownik o nazwisku charlieweissman12 przedstawił wyjaśnienie nietypowo ukształtowanego domu.

Twierdził, że działka, na której zbudowano dom, była „trójkątną parcelą”, którą właściciel dostał tanio, ponieważ nikt inny go nie chciał ze względu na niezręczny kształt. W rezultacie Dom Pie został zbudowany tak, aby zmaksymalizować powierzchnię działki.

Źródło: metro.co.uk | Zdjęcia: zillow.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x