Reporterka przeklina na żywo

Australijska reporterka Lana Murphey z Melbourne przeprosił po tym, jak podczas audycji przyłapano ją na przeklinaniu. Wyglądało na to, że Lana donosiła o rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Victorii, kiedy starała się ustalić właściwą nazwę miejsca i powiedziała komuś poza kamerą: „Pieprzyć moje życie” – myśląc, że kamerzysta przestał nagrywać, śmiała się i poprawiła włosy. Błąd pozostałby niezauważony, gdyby stacja nie pomyliła się i nie wyemitowałaby niewłaściwego klipu.

Program został następnie przeniesiony do studia wiadomości Alicii Loxley. Alicia szybko poszła dalej, ale później przeprosiła widzów za „wulgarny język” Lany.

Dodała: Najwyraźniej to nie powinno było wyjść na światło dzienne i przepraszamy za pomyłkę. Lana szybko ustosunkowała się do błędu na Twitterze , pisząc: Dziękuje ukochanym przyjaciółką i przepraszam tych, którzy dostali więcej, niż się spodziewali @9NewsMelb. Kontynuowała: Niestety zła wersja (ewidentnie) pre-nagranie została wyemitowane, ale na szczęście mam świetnego szefa i jutro wrócę na wasze ekrany. 2020, Czy mam rację?

Fani szybko udzielili wsparcia, a wielu również zgodziło się, że podsumował rok całkiem nieźle.

Źródło& Zdjęcia: mirror.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x