Błąd w pisowni popsuł urodziny

Baner pochodzi z Home Bargains | Zdjęcie: Knee Deep In Life / Instagram)

Instagrammerka Laura Belbin kupiła baner z okazji urodzin swojego męża, ale nie zauważyła, że ​​zawierał paskudny błąd w pisowni, dopóki jej teściowa nie zwróciła na to uwagi.

Blogerka Laura Belbin jest najbardziej znana ze swoich przezabawnych odtworzeń zdjęć modelek. Ale tym razem wszyscy śmialiśmy z jej pomyłki podczas zakupów. Mama dwójki dzieci kupiła w sklepie balony na urodziny swojego męża Steve’a – ale dopiero po tym, jak wysłała zdjęcie do teściowej, zdała sobie sprawę ze swojego strasznego błędu. Powiedziała: Po prostu zignorujemy fakt, że jest nieco nierówny. Skoncentrujemy się tylko na G.

Laura nie miała pojęcia, dopóki jej teściowa nie zauważyła błędu | Zdjęcie: Knee Deep In Life / Instagram

 

Teraz pewnie myślisz: „Happy Birthday” nie ma w sobie „G”? Ale ten baner… Laura następnie przesunęła kamerę na napis „Happy Girthday”. [Girth po angielsku to obwód | W slangu istnieje taki zwrot jak Cock Girth i nie chodzi o obwód koguta :)]

Ale jest gorzej.

Na banerze było napisane „Happy Girthday” | Zdjęcie: Knee Deep In Life / Instagram

Zanim zauważyła błąd w pisowni, wysłała zdjęcie teściowej Steve’a. Na co ta odpisała: Och, Lauro, Wesołych Dnia Obwodu… czy odnosisz się do tego, jak szeroki jest jego penis?”

Laura była przerażona, kiedy zdała sobie sprawę, co wysłała. Odpowiedziała: Nie! To miało być ‘b’!. Weszła na Instagram, aby podzielić się swoim śmiesznym błędem ze swoimi 437000 obserwujących.

Napisała: Home Bargains. Zawiedliście mnie.

 

Wspominaliśmy wcześniej o jej zdjęciach naśladujących modelki –

 

Laura jest znana ze swoich parodystycznych zdjęć | Zdjęcie: Knee Deep In Life / Instagram

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcie: Knee Deep In Life / Instagram

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x