Zmieniła imię i wkurzyła rodziców

Kobieta, która rok temu legalnie zmieniła imię, zdenerwowała rodzinę tym, że nie powiedziała im wcześniej o zmianie. Nazywała się „Emma-Leigh Izobel”, ale zamiast tego często używała „Em”.

Wyjaśniła: Mama lubi unikalne imiona, moje rodzeństwo ma podobnie dziwne imiona. Myślnik w moim imieniu był upierdliwy.

Kobieta ostatecznie zdecydowała się zmienić to w drodze sądowej na coś prostszego do „celów zawodowych”. Dopiero rok później powiedziała swojej rodzinie – i nie byli pod wrażeniem. Teraz jestem Emily Isabelle. Zmieniłem je dla celów zawodowych, ponieważ uważałem, że moje stare imię jest niepoważne. Poza tym byłem zmęczony ludźmi, którzy je źle przeliterowywali. Gdy kobieta zmieniła wszędzie gdzie musiała stare imię na nowe, w końcu powiedział o tym mamie, ponieważ mogło to być kiedyś ważne.

Pomyślałam, że nie spodoba jej się, że je zmieniłam, mama jest bardzo emocjonalną osobą. Moja siostra również uważa, że ​​nie powinienem była tego zmieniać bez uprzedniego mówienia nikomu o tym i że nie powinnam robić tego mamie. Moim zdaniem moja mama zachowuje się trochę przesadnie i nie jest to jakaś wielka sprawa, ponieważ imię jest takie samo, ale inaczej pisane.

 

Źródło: metro.co.uk | Zdjęcie: gettyimages

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x