Pyton złapany w samochodzie

Kobieta z Nowego Meksyku, która po przyjeździe pod swój domu, znalazła dużego węża w nadkolu swojej ciężarówki –  wezwała władze o pomoc.

Yolanda Borunda powiedziała, że ​​wróciła do domu po kolacji z rodziną w niedzielny wieczór, kiedy zauważyła na podjeździe węża.

Wysiadłem z pojazdu, aby sprawdzić, czy jest na drodze i zapewne w tedy wślizgnął się w nadkole mojej białej ciężarówki – powiedział Borunda KRQE-TV.

Borunda powiedziała, że ​​zbliżyła się wystarczająco blisko, aby potwierdzić, że obiekt, który zauważyła, rzeczywiście był wężem, i zrobiła kilka zdjęć, zanim zadzwoniła do Animal Control z prośbą o pomoc.

Animal Control nie reaguje poza godzinami pracy, więc Departament Policji w Roswell wysłał kilku funkcjonariuszy, aby schwytali węża, który został zidentyfikowany jako pyton.

Kiedy przybył personel DPR, pyton wszedł do silnika pojazdu. W końcu jeden z sierżantów był w stanie wyjąć węża z silnika i przekazać go Animal Services – podała policja w poście na Facebooku.

Borunda opublikowała na Facebooku zdjęcia węża w nadziei odnalezienia właściciela zwierzaka. Animal Services powiedział, że wąż zostanie oddany do adopcji, jeśli nie zgłosi się właściciel w ciągu czterech dni.

Źródło: upi.com |

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x