Kupił Porsche 911 za wydrukowany w domu czek

Podejrzewa się, że kierowca kupił Porsche za 107 000 funtów za pomocą fałszywego czeku wydrukowanego z jego domowej drukarce. Przypuszcza się, że 42-letni Casey William Kelley nakłonił dealera samochodowego do przekazania kluczy do nowego modelu 911 w Destin w hrabstwie Okaloosa na Florydzie 27 lipca. Wytropiony przez policję Kelley upierał się, że „nie wiedział, o co chodzi” – ponieważ na fałszywym czeku zapisał swój numer konta.

Na zdjęciu wydanym przez policję Kelley’go można zobaczyć, jak pozującego obok białego sportowego samochodu, którego wyłudził przy użyciu sfałszowanego czeku o łącznej wartości 139 203,05 USD (106 599,61 GBP).

Casey William Kelley pozuje obok Porsche 911, które rzekomo kupił za pomocą fałszywego czeku | Zdjęcie: Biuro szeryfa hrabstwa Walton

Kelley został tymczasowo aresztowany i podobno twierdził, że nie wie, o co chodzi | Zdjęcie: Biuro szeryfa hrabstwa Walton.

Kelley został osadzony w areszcie w zeszłą środę (29.07) w związku z kradzieżą Porsche. Przyznał się do drukowania w domu czeków. W raporcie z aresztowania sporządzonym przez biuro szeryfa hrabstwa Walton pojawia się informacja: Casey stwierdził, że nie wie, o co chodzi, ponieważ na czeku, który wydrukował był numer jego konta, wszystko powinno być w porządku. Kelley jest obecnie przetrzymywany w więzieniu w Walton County, gdzie postawiono mu zarzut kradzieży pojazdu mechanicznego i oszustwa. W przyszłym miesiącu ma ponownie stawić się w sądzie.

Źródło: metro.co.uk | Zdjęcie: mirror.co.uk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x