Sharon Smith złapała dostawcę Amazon na robieniu swoim ogrodzie

Sharon Smith złapała dostawcę Amazon na robieniu kupy swoim ogrodzie | Zdjęcie: Sharon Smith / SWNS

Amazon zwolnił dostawcę po tym, jak kobieta przyłapała go na robieniu kupy w jej ogrodzie. 53-letnia doradczyni NHS Sharon Smith powiedziała, że ​​gotowała w swojej kuchni, kiedy pod jej dom podjechała furgonetka. Mężczyzna wybiegł z pojazdu w kierunku jej ogrodu, a ona poszła za nim, podejrzewając, że może chcieć ukraść jej drewno. Mama dwójki dzieci przyłapała wśród drzew kucającego mężczyznę przygotowującego się do wypróżniania się na jej posesji. Kobieta natychmiast wezwała policję.

Sharon zapytała mężczyznę: Co do cholery robisz?! Kierowca Amazona niewzruszony dalej się wypróżniał i zapytał kobietę, w czym widzi problem. Mężczyzna, odchodząc z miejsca zdarzenia, stał się agresywny.

Policjant rozmawia z kierowcą po tym, jak Sharon złapała go w swoim ogrodzie | Zdjęcie: Sharon Smith / SWNS

– Zadzierał z niewłaściwą kobietą – mam niebieski pas w taekwondo, a złość i wściekłość, które zobaczył, wystarczyły, by wzbudzić w nim strach przed Bogiem. – Wyjaśniłam wyraźnie, że dzwonię na policję i gdyby coś kombinował, pożałowałby tego. Wyszedł z krzaka dość agresywnie, ale byłam bardziej od niego wściekła, więc zatrzymałam go tam, aż przyszedł mąż, a potem przybyła policja. Sharon powiedziała, że ​​kierowca Amazona dostarczył paczkę – z potencjalnymi „śladami ekskrementów” – jednemu z jej sąsiadów w Nuthall w Nottingham. Policja przybyła na miejsce zdarzenia i przesłuchała dostawcę, który twierdził, że desperacko szukał toalety.

53-letnia doradczyni NHS Sharon Smith była w swojej kuchni, kiedy mężczyzna wybiegł ze swojej furgonetki do jej ogrodu

53-letnia doradczyni NHS Sharon Smith była w swojej kuchni, kiedy mężczyzna wybiegł ze swojej furgonetki do jej ogrodu | Zdjęcie: Sharon Smith / SWNS

Powiedział, że nie czuje się dobrze i nie zdawał sobie sprawy, że teren jest częścią prywatnego ogrodu. Podjęto decyzję, aby nie aresztować pracownika Amazona ze względu na to, że „posprzątał bałagan”, ale jego pracodawca zostałby powiadomiony o incydencie, powiedziała Sharon. Po zgłoszeniu incydentu z 26 lipca firmie Amazon powiedziano Sharon, że kierowca zostanie zawieszony w swoich obowiązkach na czas dochodzenia. Sharon otrzymała kupon podarunkowy od Amazon jako gest dobrej woli. Rzecznik Amazon powiedział: Nie odzwierciedla to wysokich standardów, jakie mamy dla naszych partnerów dostawczych. Kierowca nie będzie już dostarczał towarów w imieniu Amazon.

Źródło: metro.co.uk | Zdjęcie: mirror.co.uk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x