Złe połączenie sukni ślubnej i kwiatów

Kobieta w sukni ślubnej została brutalnie wyszydzona w Internecie, niektórzy mówią, że wygląda na to, że przyszła panna młoda ma „majtki wetknięte miedzy pośladki”. Jeśli chodzi o wybór sukni ślubnej, nierzadko panny młode dokładnie analizują każdy szczegół, zanim wybiorą tę, z której są zadowolone. Niektóre panny młode wybierają tradycyjny krój, prosty i elegancki, inni lubią dodawać coś innego, aby ich sukienka była wyjątkowa – jak ta przyszła panna młoda, donosi Daily Star.

Zdjęcie kobiecej sukni ślubnej zostało udostępnione grupie na Facebooku That’s It, I’m Wedding Shaming i spowodowało olbrzymią ilość komentarzy.

Ludzie krytykowali umieszczanie róż. Zdjęcie: That’s it, I’m wedding shaming / grupa FB

Na zdjęciu kobieta stała odwrócona plecami do aparatu. Wybrała dopasowany gorset, połączony różami na ramiączkach i marszczoną spódnicę, aby podkreślić jej krągłą sylwetkę. Kilka osób zauważyło, że niektóre róż znajdowało się w dziwnym miejscu. Trzy jasnoróżowe róże zostały umieszczone tuż za plecami kobiety. Od momentu opublikowania otrzymał ponad 1100 polubień i setki komentarzy.

Chociaż niektórym członkom grupy podoba się styl sukienki, wszyscy byli zgodni, że rozmieszczenie niektórych kwiatów było niewłaściwe. Większość ludzi była zgodna: Sukienka wygląda obiecująco, ale te róże ją niszczy. To byłaby piękna sukienka … bez róż.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcie: dailyrecord.co.uk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x