Czy powrócił potwór z Loch Ness?

Zdjęcie przedstawia grzbiet zwierzęcia w wodzie. Obraz jest na tyle niskiej jakości, że nie da się stwierdzić, czy jest pokryte łuskami, czy nie. Jeśli to ryba, to musi być bardzo duża. Sam fotograf jest sceptyczny co do tego, że zdjęcia przedstawia dowód na to, że potwór z Loch Ness czai się w głębinach. Nie powstrzymało to jednak innych przed rozważaniem tego.

Steve Challice z Southampton zrobił to zdjęcie we wrześniu ubiegłego roku i niedawno opublikował je na Facebooku. Poprosił o pomoc w identyfikacji zwierzęcia, mówiąc: Zacząłem robić kilka zdjęć, a potem ta duża ryba wypłynęła na powierzchnię, a potem z powrotem zeszła pod wodę.

Wygląda na bardzo dużą rybę Zdjęcie: Steve Challice.

Według Inverness Courier (portal informacyjny w UK), początkowo myślano, że to sum i oszacowano, że jest oddalony o 30 stóp (9.1 metra) i ma około 8 stóp (2.4 metrów) długości. Natomiast inni  zidentyfikowali stworzenie jako Nessie pływającą w pobliżu zamku Urquhart. Pan Challice powiedział: Pojawiło się to tylko w jednym ujęciu i szczerze mówiąc, to był jakiś fart. Powiedział, że opublikowanie zdjęcia zajęło mu trochę czasu, ponieważ znalazł dopiero czas na przejrzenie swoich zdjęć dzięki locdownowi wywołanemu przez koronawirusa. Muszę powiedzieć, że nie wierzę w potwora z Loch Ness i szczerze mówiąc, uważam, że jeśli cokolwiek tam jest, to istnieje logiczne wyjaśnienie większości obserwacji – dodał.

Źródło: metro.co.uk | Zdjęcie: metro.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x