Walcz z koronawirusem i krzycz ciszej

Tokyo Disneyland i inne japońskie parki rozrywki ostatnio rozbawiły internautów na całym świecie, prosząc odwiedzających, aby „ powstrzymali się od krzyku ” podczas jazdy na atrakcjach. Aby powstrzymać potencjalne rozprzestrzenianie się koronawirusa, odwiedzający mieli „krzyczeć w głębi serca”, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się zarazków. Nasuwa się pytanie; jak najlepiej wykorzystać wizytę w wesołym miasteczku, skoro trzeba spędzić ją w ciszy? Po co jechać kolejką górską, jeśli nie możesz wydać z siebie oczyszczającego okrzyku? Nie możemy sobie wyobrazić, że cicha jazda kolejką górską byłaby fajna.

To godne pochwały, że wprowadzane są takie środki, aby zapewnić gościom bezpieczeństwo. Parki rozrywki w 2020 roku nie są takie same. Tokyo Disneyland odwołuje Święta Bożego Narodzenia, wydaje się, że to niepowodzenie po niepowodzeniu, ponieważ koronawirus staje się “nową normalnością”. Jednak jeden park rozrywki nie postrzega zasady „bez krzyku” jako niepowodzenia; raczej postrzegają to jako szansę na rzucenie wyzwania – czy można przetrwać na rollercoasterze bez krzyku?

Grenlandzki park rozrywki w prefekturze Kumamoto oferuje odwiedzającym naklejkę z „ krzyczącą maską ”, która pomoże Ci w pełni cieszyć się atrakcjami. W sumie jest pięć wzorów naklejek, zaprojektowanych tak, aby wyglądały, jakbyś krzyczał.

Jak widać z całkowicie bezgłośnego filmu, pracownikowi udało się „przeżyć” przejażdżkę kolejką górską bez żadnego krzyku wydobywającego się z jej ust. Całkiem imponująca rzecz! Może nie lubi kolejek górskich, ale jej wyłupiaste oczy i uniesione brwi sugerują, że zdecydowanie gdzieś krzyczy.

Przed

Po

Możesz wybrać naklejkę na maskę przy bramie wejściowej, ale każdy klient może dostać tylko jedną naklejkę. Naklejki są dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Koronawirus sprawił, że rok 2020 stał się trochę koszmarem, dobrze jest zobaczyć wiele kreatywnych i zabawnych rozwiązań, które mają go przezwyciężyć.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times, YouTube / greenlandresort

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x