Wielbiciel kurczaka dostał przerażającą niespodziankę w swoim  zamówieniu w Nando (południowoafrykańska sieć restauracji, specjalizująca się w daniach z kurczaka w stylu portugalskim.), gdy wśród frytek była smażona ćma.

Zdjęcia przedstawiają chrupiące stworzonko na dnie pudełka na frytki. Sieć restauracji została zmuszona do przeprosin, a rzecznik Nando powiedział w Yorkshire Evening Post, że firma „żałuje wszelkich zmartwień spowodowanych tym wydarzeniem”.

Ćma i frytki

Mężczyzna – który poprosił o zachowanie anonimowości – powiedział, że znalazł chrupiące ćmę na dnie pudełka na frytki. Grupa znajomych zamówiła pięć porcji. Mężczyzna powiedział: Było to zamówienie internetowe za około 80 funtów na nasz piątkowy lunch w biurze, zamówienie poszliśmy odebrać około 12.30 w piątek. Po zjedzeniu prawie wszystkiego na dnie jednego z pudełek na frytki znaleziono smażoną w głębokim tłuszczu ćmę.

Nando obiecało zbadać sprawę po tym, jak mężczyzna skontaktował się z nimi w mediach społecznościowych.

Rzecznik powiedział gazecie, że firma jest przekonana, że ​​jest to „odosobniony przypadek”, a firma zrobi wszystko, co w jej mocy, aby „upewnić się, że to się więcej nie powtórzy”.

Szczerze przeprosiliśmy [klienta] za to, co się stało, i żałujemy wszelkich nieprzyjemności, które spowodowało to wydarzenie. Skontaktowaliśmy się z [klientem], aby nasz zespół ds. Zdrowia i bezpieczeństwa mógł kompleksowo przyjrzeć się produkcji żywności w tej restauracji. Jesteśmy przekonani, że był to odosobniony incydent i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby się nie powtórzył.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcie: mirror.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x