4,5 metrowa Anomalia Ainsdale na brytyjskiej plaży

Stworzenie, które zostało nazwane Anomalią Ainsdale, zostało zauważone na plaży Merseyside w środę (29.07) i nikt nie jest pewien, co to tak właściwie było. Długa na 15 stóp (4,5 metra) bestię morską, porównuje się do wyrzuconego na brzeg mamuta. To bardzo dziwne – powiedział pewien mężczyzna – To jak mieszanka różnych rzeczy w jednym. Ma 15 stóp długości, ma płetwy, jest owłosiony i wydaje się, że ma przyczepioną inną istotę, prawdopodobnie przez pępowinę, więc ta istota mogła rodzić. To było prawie jak wieloryb, który zjadł konia, który zjadł delfina.

Śmierdzące szczątki nieznanego stworzenia morskiego, które wylądowało w Ainsdale | Zdjęcie: Credit: Pen News

Mężczyzna, który poprosił o zachowanie anonimowości, udostępnił zdjęcia bestii morskiej na stronie społeczności Ainsdale na Facebooku. Wiele osób miało sugestie, odnośnie tego czym to stworzenie jest, lecz nikt nie miał pewności co do swoich przypuszczeń. Pewna miejscowa kobieta, która sfilmowała to dziwne stworzenie, powiedziała: Nazywa się Anomalia Ainsdale. Moją pierwszą myślą było to, że to jakiś wieloryb. Niektórzy myślą, że to krowa lub koń. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Moją ulubioną teorią jest to, że był to mamut włochaty lub kosmita, który wylądował awaryjnie.

Istnieją przypuszczenia, że ​​zwierzę mogło umrzeć podczas porodu | Zdjęcie: Credit: Pen News

To wyglądało prawie jak słoń – 32-latka, chcąca pozostać anonimowa, powiedziała, że ​​szczątki śmierdziały tak brzydko, że prawie zwymiotowała. Nie podeszłam zbyt blisko, bo było dużo much i śmierdziało – powiedziała. Popełniłem błąd, jadąc z wiatrem, omijając szczątki, prawie zwymiotowałam. Szczątki były bardzo duże. Wyglądało na to, że były tam trzy różne ciała, wszystkie nieco inne i trudne do rozpoznania. Dla mnie ciało wyglądało na dość pokraczne, pokryte resztkami skóry.

Mówi się, że szczątki pachną tak brzydko, że ludzie, którzy zapuszczają się w ich pobliżu, czuli ze zwymiotują | Zdjęcie: Credit: Pen News / TD

Szczątki po raz pierwszy zauważono w środę 29.07.2020 | Zdjęcie: kredyt: Pen News / TD

Nie było żadnej możliwej, aby zidentyfikowania stworzenie po głowie – co było dziwne – możliwe, że znajdowała się pod szczątkami. To, co uznawano za kości żebrowe, wystawało z górnej części. Wyglądało na to, że stworzenie miało duży kręgosłup a kręgi prześwitywały przez skórę.

Urzędnik z Natural England obejrzał szczątki, ale nie był w stanie ich samodzielnie przenieść.

Kiedy zdjęcia tego stworzenia zostały udostępnione w Internecie, ludzie sugerowali, że był to kiedyś mors, krowa, koń lub osioł.

Skontaktowano się z biologami morskimi z University of Liverpool w celu uzyskania komentarza.

 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcie: mirror.co.uk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x